Pál Zsombor
Becsült olvasási idő: 1 perc
A médiacégek járulékait is elengedi az állam

A második negyedév és június után, a várhatóan erősen megcsappanó reklámbevételek miatt a kiadók, rádiók, tévétársaságok és a nekik dolgozó gyártócégek sem kell, hogy járulékokat fizessenek. A média- és reklámügynökségek viszont nem kaptak könnyítést.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!