hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Az Origo Zrt. rovatvezetőt keres Fotó rovatához

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Az Origo Zrt. rovatvezetőt keres
favourite
Cégnév
Origo Zrt.
Elvárások
szakirányú végzettség (fotó- v. médiaszak)
online szerkesztőségi tapasztalat
Feladatok
szerkesztőkkel együttműködve napi feladatok meghatározása, igények kezelése
fotósok és képszerkesztők koordinálása
képszerkesztés
készülő tartalmak nyomon követése, szerkesztése
felmerülő jogi, tartalmi, technikai problémák megoldása
havi elszámolás elkészítése, napi kiadások nyomon követése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés