hirdetés

Sales manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

Gyakorlattal és működő kapcsolatrendszerrel rendelkező sales managert keresünk.
favourite
Cégnév
Interakció Produkció Kft.
Elvárások
-Televíziós értékesítési területen szerzett több éves
tapasztalat
- Élő kapcsolatrendszer
- Motiváció
- Referencia
Amit ajánlunk
- Kiemelt kereseti lehetőség
- Önálló munkavégzés, felelősségteljes feladatok
- Több mint 15 éves múltra visszatekintő vállalati háttér
- Kreatív csapat
Feladatok
- Különböző tematikára épülő televíziós médiafelületek
értékesítése
- Értékesítési tervek készítése, megvalósítása
- Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
- Ajánlatok, riportok készítése
- Tárgyalásokon való részvétel, prezentáció
- Ügyfélkezelés és kapcsolatápolás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok