hirdetés

Marketing és grafikus munkatárs

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Összetartó csapatunk újabb tagját keressük, aki marketing és grafikai tudásával hozzájárul üzleti projektjeink sikereihez.
favourite
Cégnév
eNET Internetkutató és Tanácsadó Kft.
Elvárások
1-3 év marketing tapasztalat
Haladó szintű MS Office használat
Magabiztosan Adobe Illustrator, InDesign és Photoshop használat
Jó kommunikációs készség
Kreatív, proaktív, megoldáskereső hozzáállás
Amit ajánlunk
Fiatalos, jó hangulatú csapat
Közösségi események
Fejlődési, képzési lehetőség
Változatos feladatok
Igényes irodai környezet
Stabil munkahely
Feladatok
A cég szolgáltatásaihoz kapcsolódó sales kampányok operatív tervezése
Marketing anyagok szövegezése
Marketing anyagok grafikai tervezése
Céges arculathoz illeszkedő dokumentumok formai elkészítése
Grafikai tervezési munkákban való aktív részvétel
Céges weboldal megújításában való részvétel
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok