hirdetés

ACCOUNT MANAGER

Marketing / Média > Egyéb

Ügyfélkapcsolati osztályunkra keressük a területen jártas, lelkes kollegánkat!
favourite
Cégnév
VMLY&R Hungary Kft.
Elvárások
• 3-5 év reklámügynökségi tapasztalat
• ügynökségen belüli alapvető folyamatok ismerete
• ATL projektmenedzsmentben szerzett több éves gyakorlat
• brand-menedzsmentben / marketing stratégiában szerzett tapasztalat előnyt jelent
• tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
• precíz adminisztráció és időmenedzsment
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Teams)
Amit ajánlunk
• intenzív fejlődési lehetőség nagy márkákon és integrált projekteken
• versenyképes fizetés és nemzetközi ügynökségi háttér
• klassz csapat, akiktől érdemes tanulni
• kellemes irodai munkakörnyezet (kutyusoknak is), rugalmas munkaidő, home office
Feladatok
• konstruktív partneri viszony kialakítása ügyfeleinkkel
• briefek és munkaprojektek önálló menedzselése és prezentálása
• kampányokhoz és egyéb ügyféligényekhez kapcsolódó előkészítés, szervezés, és adminisztráció
• napi kapcsolattartás az ügyféllel, a kreatív kollegákkal és produkciós részleggel
• az ügynökség stratégiájának hiteles képviselete, a reklámügynökségen belül alkalmazott szakmai eszközök elsajátítása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok