hirdetés

UX Designer

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

E-commerce és UX tapasztalattal rendelkező kollégánkat keressük, aki fontos szerepet vállal a felhasználói élmény, a jól-használhatóság alakításában
favourite
Elvárások
legalább 2-3 év tapasztalat UX design területen, B2C és/vagy B2B userek tekintetében;
e-commerce területen szerzett tapasztalat;
jártasság reszponzív weboldalak tervezésében;
szóban és írásban magabiztos angol nyelvtudás.
Amit ajánlunk
Tapasztalt Product csapat;
Belvárosi iroda, home office (nemcsak COVID alatt);
Stabil, nemzetközi céges háttér;
Tapasztalatnak megfelelő alapbér + bónusz, cafeteria.
Feladatok
e-commerce weboldalak felhasználói élményének tervezése, UX kutatások;
részvétel az oldal layout-jának kialakításában, B2B és B2C user journey tervezése;
felhasználói tesztek;
drótváz, -prototípuskészítés.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok