hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

UX Designer

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Kilenc fős csapatunk jelenleg a legnagyobb hazai márkáknak dolgozik, az általunk tervezett felületeket százezrek használják nap mint nap. Csatlakozz!
favourite
Elvárások
Kened-vágod a user experience design folyamatait, eszközeit
Van tapasztalatod kutatásban
Szem előtt tartod az accesibility kritériumokat
Jó, ha a Graphic Design sem teljesen idegen tőled
Amit ajánlunk
fenntartható és kreatív környezetet biztosítunk,
adunk neked mindent, ami a munkavégzéshez kell,
rugalmasak vagyunk,
megnyugtató, biztos jövedelemre számíthatsz nálunk.
Feladatok
Wireframe készítés
Sitemap, customer journey tervezés
UX kutatás (interjúk, feladat összeállítás, analitika elemzés)
Lo-fidelity prototipizálás
Tesztelés
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok