hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

CONTENT MARKETING MANAGERT KERESÜNK

Marketing / Média > Marketing manager

Tudod mi a különbség üzenet, szlogen és kreatív koncepció között? Vettél már részt B2B és B2C kampányok megvalósításában? Talán pont téged keresünk!
favourite
Cégnév
Green Fox Academy
Elvárások
2-3 éves marketinges tapasztalat
Írói véna
Pörgős személyiség
Plusz pont: SEO ismeret, és ha láttál már Webflow-t és Active Campaign-t
Feladatok
B2B és B2C tartalomgyártás
Sok szövegírás (angolul és magyarul)
Social media felületek menedzselése
B2B és B2C események szervezése (esti és hétvégi rendezvényekre is számíthatsz)
Hallgatói és alumni közösség gondozása
Érdeklődői kérdések kezelése
Kampányok megvalósítása
Weboldal kezelése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb