hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

A 235 GRAFIKUST, ART DIRECTORT KERES

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Rutinos, tapasztalt kollégát keresünk belvárosi kutyabarát irodánkba, napi 6-8 órás pozícióra. Fontos: nem junior és nem freelancer pozíció!
favourite
Feladatok
Filmes produkciók, animációk, fotózások előkészítési feladatai
Prezentációk, treatmentek tervezése
Logó, arculattervezés, online-offline feladatok
Előny
Kézi rajztudás, animációs tapasztalat
Egyéb megjegyzés
Rólunk: WWW.235.HU
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb