hirdetés

Budapest Brand nZrt. marketing vezetőt keres

Marketing / Média > Egyéb

Mi végezzük a Főváros turisztikai kommunikációját, ehhez újra kellene gondolni a kiadvány portfóliónkat, vezetni a cégen belül működő szerkesztőséget.
favourite
Elvárások
•Követed a legfrissebb marketing és kommunikációs trendeket
•Van legalább 8 éves marketing vagy kommunikációs területen szerzett tapasztalatod
•Vettél már részt új szolgáltatások és termékek piaci bevezetésében
•Sikeres B2B és B2C kampányokat menedzseltél
•Vezettél már minimum 5 fős csapatot
•Jól beszélsz angolul
•Nem készülsz ki, ha egyszerre több projektet is vinned kell, bírod az adminisztrációt
Amit ajánlunk
•Olyan munkát, ahol amit létrehozol kézzel fogható és azonnal több millió ember látja
•A lehetőséget, hogy a világ legjobb városának a kommunikációján dolgozz
•Kipróbáld a legvadabb ötleteidet
•Versenyképes fizetést
Feladatok
Mi szervezzük a város legfontosabb kulturális eseményeit (BTF, CAFé, Karácsonyi Vásár, stb.), amelyek kommunikációját is neked kellene kitalálni és vezetni. A feladatod lenne a városban élőkkel folytatott tájékoztatási kampányok (oltáskampány, március 15-i ünnepség) managelése.
Egyéb megjegyzés

pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok