hirdetés

Senior account manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Munkatársat keresünk Senior account manager pozícióba!
favourite
Cégnév
Nitro Communications Kft.
Elvárások
- Nagyfokú autonómia, felelősségvállalás
- Eredményorientált beállítottság
- Minimum 3-5 év account manageri (esetleg projekt menedzseri) tapasztalat ügynökségi oldalon
- Jó kommunikációs készség
- Képesség számos feladat egyidejű kezelésére gyorsan változó környezetben
- Minimum középfokú angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
- Tapasztalatszerzés a digitális marketing izgalmas új területein, egy gyorsan növekvő cégben
- Részvétel egyedi termék- és üzletfejlesztési projektekben
- Egy szuper és fiatal csapatban dolgozhatsz
- Folyamatosan segítjük a fejlődésedet
- Versenyképes fizetést biztosítunk
- Egy budai irodát remek közlekedéssel
Feladatok
- Ügyfelek igényeinek felmérése, proaktív javaslattételek
- Ajánlatok és árajánlatok készítése
- Projektek stratégiai tervezése, napi szintű szervezési és operatív munkáinak önálló ellátása
- Önálló ügyfélkezelés és kapcsolattartás ügyfelek felé és házon belül, valamint alvállalkozók irányába; briefek készítése
- Megbeszélések szervezése és levezetése
- Havi jelentések, business review-k, prezentációk, riporting önálló elkészítése és/vagy koordinációja
Előny
- Digitális vagy CRM ügynökségi tapasztalat
- Felsőfokú angol-, vagy német nyelvismeret
- Marketing automatizációs eszközök ismerete
- Fogyasztói és B2B hűségprogramok ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok