hirdetés

Senior Social Media Manager

Marketing / Média > Egyéb

2-4 év tapasztalattal rendelkező Social Media Manager vagy? Épp te hiányzol a csapatunkból!
favourite
Cégnév
reon.digital
Elvárások
- 2-4 év releváns tapasztalat, lehetőleg ügynökségi,
- precíz, önálló, proaktív attitűd,
- tökéletes helyesírás, stílusos szövegírásra való képesség,
- Facebook Business Manager haladó szintű ismerete
Amit ajánlunk
- versenyképes fizetés
- családias légkör, fiatal csapat
- Duna-parti iroda a IX. kerületben, panorámás terasszal :)
Feladatok
- social media kampányok tervezése, szervezése, monitorozása,
- kapcsolattartás az ügyfelekkel
- prezentációk készítése,
- szövegírói feladatok,
- hirdetések kezelése
Jelentkezésedet a job@reon.digital e-mailcímre várjuk.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb