hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior Digital Sales Manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

E-mail marketing, adatbázis építés/lead generálás területén dinamikusan fejlődő cégünkhöz kollégánkat keressük.
favourite
Cégnév
Perform Média
Elvárások
Média területén tapasztalatot szereztél
Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, jól prezentálsz
Tudsz és szeretsz önállóan dolgozni és önmagad motiválni
Képes vagy komplex feladatok megoldására
A számítógépet haladó felhasználói szinten kezeled (PPT, Excel, Word)
Amit ajánlunk
Változatos, izgalmas munkát
Vidám, dinamikus csapatot
Képzést, támogatást senior kollégáinktól
Versenyképes terméket, profi technikai hátteret
Alapbért + motiváló mozgóbért
Csinos irodát és jó kávét, vagy az otthoni munkavégzés lehetőségét
Távmunka lehetőségét a betanulási időszak után
Feladatok
Meglévő ügyfelekkel, ügynökségekkel való kapcsolattartás
Új, potenciális ügyfelek felkutatása
Ajánlatok elkészítése és prezentálása ügyfelek felé
Kampányok menedzsmentje, értékelése
Online projektek koordinálása
Előny
Élő, hasznosítható hirdetői és/vagy ügynökségi kapcsolatrendszered van
Jól kommunikálsz angolul
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok