hirdetés

Tartalommarketing munkatárs

Marketing / Média > Egyéb

Cégcsoportunk agilis, kreatív munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Corner Trade Kft
Elvárások
Önálló gondolkodás
Közösségi média csatornák használatának ismerete
Kommunikációs és választékos fogalmazási készség
Angol nyelv
Precíz munkavégzés

Feladatok
Közösségi csatornák kezelése
Egyéb marketing kommunikációs csatornák minőségi tartalmak írása
Kampányok menedzselésében való részvétel
Digitális hirdetések kezelése
Kiadványok és megjelenések elkészítésében való részvétel
Előny
Referenciákat az önéletrajzhoz csatolva kérjük megküldeni.
Szükséges nyelvismeret
Angol alap
Jelentkezés önéletrajz küldésével a megadott e-mail címen!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb
munkavégzés helye Munkavégzés helye Fejér megye