hirdetés

Tartalommarketing gyakornok

Marketing / Média > Gyakornok, asszisztens

Ambiciózus gyakornokot keresünk Advertising csapatunkba!
favourite
Cégnév
CBRE Kft.
Elvárások
Folyamatban lévő tanulmányok
Tanulásvágy, kreatív attitűd
Kommunikációs és problémamegoldó készség
Angol nyelv középfok
Precíz munkavégzés
Csapatmunkára való képesség
Amit ajánlunk
Támogató csapat, mentorálás
Betekintés a teljes marketing működésünkbe
Grafikai alapismeretek (Adobe programok)
Teljeskörű marketing kampányok tervezése és kivitelezése
Feladatok
Tartalommarketing projektek koordinálása
Marketing kommunikációs csatornák használata és minőségi tartalmak írása
Kampányok menedzselésében való részvétel
Digitális hirdetések részbeni kezelése
Public relations folyamatokban való részvétel
Belső kiadvány tartalmi lektorálása, interjúk készítése
Prezentációk készítése
Jelentkezés önéletrajz küldésével a megadott e-mail címen!
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő