hirdetés

DIGITAL STRATEGY MANAGER

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Csatlakozz Te is lelkes, szakértő csapatunkhoz, folyamatosan bővülő digitális területünk rád vár!
favourite
Cégnév
KNK PR&Média
Elvárások
- Precíz, pontos munkavégzés
- Határidők betartása
- Határozott, döntésképes, önálló feladatvégzés
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- Min. 5 év digitális területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
- Stabil háttér, tervezhető életpálya
- Folyamatos képzések
- Versenyképes fizetés, eredményhez kapcsolt bónuszterv
- Kutyabarát iroda a 2. kerületben
Feladatok
- SM kampányok stratégiai tervezése és operatív kivitelezése
- SM, webes és egyéb tartalmak tervezése, tartalomgyártás
- A területhez kapcsolódó grafikusok, fejlesztők, influencerek, stb irányítása, kontrollja
- Online események teljes körű szervezése, lebonyolítása
- Aktív kapcsolattartás ügyfelekkel, ajánlatok, prezentációk, értékelések készítése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok