hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior key account manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

Madhouse néven dinamikusan növekvő hirdetési specialisták vagyunk, és egy munkatársat keresünk, aki azonosulni tud velünk, és a termékünkkel.
favourite
Cégnév
Madhouse
Elvárások
- felsőfokú, (marketing(kommunikációs) végzettség
- minél több digitális display értékesítési tapasztalat
- digitális reklámozás tapasztalat nagy előnyt jelent
Amit ajánlunk
- fiatalos hangulat, belvárosi iroda
- home office
- versenyképes fix alapfizetés, plusz bevételarányos jutalék
- folyamatos szakmai fejlődés
- munkaeszközök: macbook pro és egy okostelefon
Feladatok
- folyamatos kapcsolattartás a kiemelt ügyfeleinkkel
- Madhouse hirdetési termékeinek értékesítése, képviselete, támogatása
- ajánlatok készítése, lekövetése, értékelése
- prezentációk készítése, tartása
- új hazai- illetve nemzetközi (főleg cseh és szlovák) hirdetők feltérképezése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok