hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Az RTL Magyarország Key Account Managert keres

Értékesítés > Értékesítő / Területi képviselő

Szeretnél egy pörgős csapat része lenni? Csatlakozz Magyarország piacvezető tévétársaságához, ahol érdekes és motiváló feladatok várnak!
favourite
Cégnév
RTL Magyarország
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Téged keresünk, ha:
•ismered a televíziós média piacot, van legalább 5 éves tapasztalatod ezen a területen
•érdekel a televíziós non-spot világa, a digitális média piac
•szívesen lennél tagja annak a csapatnak, aki piacvezetőként alakítja a piacot és elsőként reagál a folyamatosan megújuló környezetre

Feladatok:
•A felelősségi körébe tartozó összes partner kezelése, az értékesítési célok elérésének biztosítása a vállalati stratégával összhangban
•Ügyféligények feltérképezése és az információk becsatornázása
•Ajánlatok, szerződések elkészítése

Jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás és munkaerő-kiválasztási célból- nyilvántartsa és kezelje.
Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán.

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok