hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Digital creative designer pozícióra keressük új csapattagunkat!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Online kampányainkhoz, kiadványainkhoz szükséges animációs, videós és képi anyag gyártására keressük legújabb csapattagunkat.
favourite
Cégnév
NEST Communications Kft.
Elvárások
Téged keresünk, ha rutinszerűen kezeled a tartalmak előállításához szükséges programokat és applikációkat, valamint nem riadsz meg a rövid riportszerű felvételektől sem!
Amit ajánlunk
- versenyképes bérezés, teljesítményalapú prémiumokkal kiegészítve
- rendkívül összetartó csapat
- egyénre szabott fejlődési lehetőségek biztosítása
Feladatok
- infografikus animációk és videók gyártása
- rövid riportszerű videók forgatása
- greenbox stúdió kezelése
- animált vektorgrafikák készítése
- videós anyagok vágása, feliratozása
- banneres kreatívok tervezése és megvalósítása
Előny
- HTML5 Canvas, SVG Animáció, JS alapú animálás
- webdesign területén szerzett tapasztalat
- kódolásban szerzett tapasztalat
- fényképes önéletrajzzal;
- lehetőség szerint néhány referenciamunkával;
- fizetési igény megjelölésével együtt
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok