hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

ARCHIV___Kommunikációs felelőst keres a Romaversitas Alapítvány

Marketing / Média > Marketing manager

Szervezetünk víziója egy erős roma értelmiség. Ha profi szakemberként szívesen vennél részt a munkánkban, várjuk jelentkezésedet!
favourite
Cégnév
Romaversitas Alapítvány
Elvárások
Elkötelezett az alapítvány értékei iránt.

3 év releváns, elsősorban kommunikációs területen szerzett munkatapasztalattal rendelkezik.

Ismeri vagy szívesen megtanulja a Facebook és a Google analitikai és hirdetéskezelő felületeinek, valamint egy képszerkesztő szoftver alapszintű használatát.

Otthonosan mozog a közösségi médiában.

Megbízható, pontosan dolgozik.
Amit ajánlunk
Korrekt, tapasztalatnak megfelelő megbízási díjat.

Barátságos, odafigyelő csapatot.
Feladatok
A szervezet kommunikációs, valamint adománygyűjtési tevékenységének fenntartása és fejlesztése a szervezeti stratégia alapján.

A szervezet éves kommunikációs, valamint adománygyűjtési tervének kidolgozása a szervezet munkatársainak, vezetőinek és tanácsadók részvételével.

Audiovizuális anyagok készítésének koordinálása.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő