hirdetés

Social Media Csoportvezető

Marketing / Média > Marketing manager

Tartalomgyártás, online tervezés, analitikus szemlélet, kreativitás, stratégiai gondolkodás, csapat koordinálás. Ez mind benned van? Jelentkezz!
favourite
Cégnév
Mindshare Médiaügynökség
Elvárások
•Min. 3 év tartalom előállításban szerzett gyakorlattal rendelkezz
•Irányítottál már kisebb teamet, vagy készen állsz, hogy szakmai mentora legyél a miénknek
•Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn ismerete
•Magabiztos kommunikációs és problémamegoldó készség
Feladatok
•Social manager, grafikus és gyakornok kollégák szakmai támogatása
•Stratégiai és kampány szintű prezentációk elkészítése, előadása
•Aktív ügyfélkapcsolattartás
•Social know-how fejlesztése házon belül
•Tenderanyagok összeállítása és prezentálása
•Egyes ügyfeleken social manageri feladatok ellátása
Előny
•Facebook business/ads manager
•Adobe Photoshop és akár egyéb kép- és videószerkesztő szoftverek
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
További részletek és jelentkezés:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok