hirdetés

Felelős szerkesztő a Kreatív kiadójánál - B2B

Marketing / Média > Egyéb

Kreatív kiadója a PPH Media keres B2B szaklapja tartalmának kialakítására és előállítására újságírót.
favourite
Cégnév
PPH Media
Elvárások
Egy szakmai téma minden részletének megismerése és abban mélyre ásás szeretete, önálló munkavégzés, tartalomorientált gondolkodás, szakmai network gyors kiépítésére való képesség és belső igény.
Amit ajánlunk
• Nemzetközi, stabil háttér
• Fiatal, lelkes csapat
• Színes, változatos munkák, témák
• Részvétel a kiadvány tartalmának kitalálásában és összeállításban
• Részvétel a kiadvány köré építendő aktivitások megtervezésében
• Kellemes munkakörnyezet
• Munka/élet egyensúly
• Részben home office lehetőség Covid után is.

Szükséges nyelvismeret:
német és/vagy angol nyelv olvasási/társalgási szintű ismerete előny
Jelentkezés önéletrajzzal, motivációs levéllel valamint referencia cikkek linkjeivel.

Jelentkezések zárása: 2020. november 30.

Minden jelentkezőnek válaszolunk!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok