hirdetés

Zenei szerkesztőt keresünk

Marketing / Média > TV, rádió, kábel szerkesztés

Zenei szerkesztőt keresünk új hazai rádiós formátumhoz.
favourite
Elvárások
• Van szakmai tapasztalata rádióadó (zenei) szerkesztőségében, és esetleg a „műsorvezetés” területén
• Beszél magyarul, és németül vagy angolul, ismeri Magyarországot, a magyar embereket, kultúrát és életstílust
• Technikai szakértelem mellett alapos számítástechnikai ismeretekkel (audio-vágóprogramok, MS Office stb.) is rendelkezik
Amit ajánlunk
• Modern, impozáns munkahely Bécs központi részén
• Alapos betanulási és képzési időszak
• Kellemes, pozitív, barátságos munkahelyi légkör egy elhivatott csapatban

Munkaidő: heti 38,5 óra
Munkavégzés helye: Bécs
Munkakezdés: 2021. február
Feladatok
• Részvétel egy magyar POS zenei program felépítésében és fejlesztésében
• Zenei szerkesztői munka és a célcsoport számára releváns témák feldolgozása
• Naprakész lejátszási listák összeállítása, beleértve a zeneszámok keresését a programirányelvek szerint
• Munka a „Musicmaster” zenetervező szoftverrel
• Folyamatos foglalkozás a hazai és nemzetközi rádiós és zenei piaccal
• Lejátszási listák összeállítása különleges alkalmakra és eseményekre

Jelentkezési határidő: 2020.12.06.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb
munkavégzés helye Munkavégzés helye Külföld