hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account manager wanted

Marketing / Média > Értékesítés, account

Kiemelkedő hazai és nemzetközi projektjeinkhez tapasztalt account manager kollégát keresünk.
favourite
Cégnév
Tricky Communications
Elvárások
Min. 2 éves digitális ügynökségi tapasztalat
Profi projektmenedzsment
Önállóság, precizitás, felelősségérzet, csapatszellem
Tárgyalási szintű angoltudás
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Biztos céges háttér, jó hangulatú iroda, home office lehetőség
Folyamatos fejlődési lehetőség, saját felelősségi kör
Feladatok
Integrált és közösségi kampányok projektmenedzsmentje az ötlettől a megvalósításig
Kapcsolattartás házon belül és kívül
Prezentációk
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok