hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

ARCHÍV_____Marketing- és kommunikációs vezető

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

A Csodavár Alapítvány több éves tapasztalattal rendelkező, főállású munkatársat keres Marketing- és kommunikációs vezető munkakörbe.
favourite
Cégnév
Csodavár Alapítvány
Elvárások
• Legalább 5 éves releváns munkatapasztalat
• Innovatív, kihívásokat kereső gondolkodásmód
• Mobilitás, flexibilitás, precizitás
Amit ajánlunk
• Kreatív és változatos munka
• Folyamatosan fejlődő szervezet
• Korrekt fizetés
Feladatok
Stratégiai alapokra helyezni az alapítvány marketing- és kommunikációs tevékenységét, amelytől bevételi oldalán várunk jelentős elmozdulást.
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok