hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Kreatív szövegíró

FMCG / Élelmiszer > Egyéb

A piacvezető HELL ENERGY kreatív szövegírót keres PR osztályára (termékajánlók, reklámszövegek, sajtóanyagok, stb.), heti 20 órás munkavégzéssel.
favourite
Cégnév
HELL ENERGY Magyarország Kft.
Elvárások
- Kimagasló szövegírói véna
- Kitűnő nyelvhelyesség
- Gazdag szókincs
- Motivált, proaktív hozzáállás
- Megbízhatóság
- Alapfokú angol nyelvtudás
Feladatok
- Brandhez kapcsolódó tartalmak előállítása, online és offline (vállalati honlap, bemutató anyagok, termékajánlók, reklámszövegek, sajtóanyagok és egyéb más) marketing/PR anyagok szövegezése
Előny
- Minimum 2 év szövegírói tapasztalat, ügynökségi oldal előny
Szükséges nyelvismeret
Angol alap
- Magyar és angol nyelvű önéletrajz beküldésével, referenciamunkákkal és fizetési igény megjelölésével
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő