hirdetés

Digitális Account Managert keres az adamic

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Téged keresünk, ha 3-4 éve magabiztosan, önállóan viszel online ügynökségeknél projekteket, legyen az PPC, webfejlesztés, social kommunikáció.
favourite
Cégnév
adamic
Elvárások
- min. 3-4 évet már dolgoztál digitális/kreatív ügynökségnél, mint projektmanager/account (ez kötelező elem)
- a prezentációkat nem csak elkészíteni, hanem előadni is tudod
- önállóan lebonyolítasz egy-egy projektet
- gyors, precíz és proaktív vagy
- képben vagy digitális trendekkel
- nem esel kétségbe, ha olyat kell megoldanod, amivel még sohasem találkoztál,
Amit ajánlunk
- izgalmas kampányokat multiktól startupokig
- fénysebességgel fejlődő digitális marketing ügynökséget
- jófej, fiatal, pörgős csapatot
- versenyképes fizetést
Feladatok
- online kampányok koordinációja (árajánlat, management, ellenőrzés, riportálás)
- stratégiai gondolkodás, tanácsadói attitűd
- a piac és az ügyfelek igényeinek folyamatos figyelését
Előny
- ha SEO-ban is jártas vagy
- ha ATL-lel is foglalkoztál
- ha tudsz analitika és social media manager szoftvereket kezelni
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok