hirdetés

budapesti produkciós cég irodavezetőt keres

HR > Vezető

Televíziós produkciók, reklámok és online videó gyártásával foglalkozó budapesti székhelyű cég keresi új kollégáját azonnali kezdéssel!
favourite
Cégnév
Interakció Produkció Kft.
Elvárások
- akit keresünk dinamikus, a munkájában precíz és nagy teherbírású,
- kiváló számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik,
- tud, és jól kommunikál, hiszen az ügyfelekkel és a munkatársakkal kapcsolatos egyeztetések napi feladatai lesznek,
- van tapasztalata pénzügyi, számlázási területen
- a kisebb és a nagyobb felelősséggel járó feladatokat is a lehető legkiválóbban végzi el
- kiegyensúlyozott, határozott természet.
Amit ajánlunk
- kreatív, támogató csapat
- stabil, hosszú távú munkalehetőség
- belvárosi iroda
- felelősségteljes feladatok
- fejlődési lehetőség
Előny
- televíziós vagy online marketing területen szerzett tapasztalat
- tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- számlaképesség
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok