hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Café Communications Sr. Account Managert keres

Marketing / Média > Értékesítés, account

A Café Communications keresi új Senior account manager kollégáját.
favourite
Elvárások
Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha

• Minimum 5 év, account oldalon szerzett ügynökségi tapasztalatod van és menedzseltél már önállóan integrált kampányokat,
• A kampányok esetében nem csak az alfeladatokat látod, hanem nagy egészében, stratégiai szemmel tudod vizsgálni a teljes projektet és építő jellegű javaslatokkal tudod előre vinni azt;
• Jó probléma megoldó képességgel rendelkezel;
• Fontos számodra a kiemelkedő szintű ügyfélelégedettség;
• Örömmel vezetsz csapatot, és képesnek érzed magad nagyobb projektek önálló irányítására;
• Kiemelkedő kommunikációs- és prezentációs készséggel rendelkezel;
• Rendelkezel tárgyalóképes angol nyelvtudással.
• A projektekbe mindig beleteszed a szíved-lelked, proaktív és pozitív attitűddel állsz a feladatokhoz, még ha néha nagy is a nyomás;
Feladatok
Milyen feladataid lesznek nálunk?

• Egy kiemelt ügyfelünk projektjeinek önálló, teljeskörű támogatása (koncepcióalkotástól a megvalósításig);
• Ügynökségünk divíziói közötti munka koordinálása;
• Junior account és Account manager kollégák mentorálása, munkájuk irányítása, ellenőrzése;
• Prezentációk, tenderek, kampányelemzések készítésében való részvétel.
Amennyiben az adott pozíció felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok