hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

Budapesti kreatív ügynökség keresi új account manager kollégáját.
favourite
Elvárások
Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

• Minimum 3 éve dolgozol account manager pozícióban ügynökségi oldalon;
• Szeretsz csapatban dolgozni, de motivál, ha önálló, változatos feladatokat is kapsz.
• A projektekbe mindig beleteszed a szíved-lelked, proaktív és pozitív attitűddel állsz a feladatokhoz, még ha nagy is a nyomás;
• Magabiztos szinten használod az angolt, szóban és írásban egyaránt.
• Kiemelkedő készségekkel rendelkezel a kommunikáció és a problémamegoldás terén;
• Nem ijedsz meg az adminisztrációtól, sőt precízen is végzed el az ehhez kapcsolódó feladatokat.
Feladatok
Milyen feladataid lesznek nálunk?

• Önálló projektek menedzselése;
• Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel;
• A Senior account managerek munkájának támogatása;
• Aktív részvétel az ajánlatok, prezentációk készítésében.
Amennyiben az adott pozíció felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok