hirdetés

Senior Communication Planner @HAVAS

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Izgalmas projektekkel, piacvezető márkákkal várjuk legújabb csapattagunk.
favourite
Teljes szöveg
Rád váró feladatok:
- kapcsolattartás nemzetközi és kiemelt jelentőségű hazai ügyfeleinkkel
- médiamegbízások felvétele, egyeztetése
- stratégiai és taktikai médiatervezés, futó projektek menedzsmentje
- Post buy elemzések készítése és prezentálása
- potenciális ügyfelek média tendereire prezentációk, szakmai anyagok készítése
- meglévő ügyfeleknél új üzleti lehetőségek kiaknázása
- case studyk

Jó eséllyel pályázol, ha rendelkezel a következőkkel:
- legalább 5 év médiatervezési tapasztalat
- felsőfokú végzettség
- szakmai középfokú angol nyelvismeret
- káprázatos prezentációkészítési tehetség (tartalmi és formai oldalról egyaránt)
- bámulatos ügyfélkezelés megoldásorientált gondolkodásmóddal
- terhelhetőség, elkötelezettség, proaktivitás, stratégiai gondolkodásmód

Amit mi kínálunk Neked:
- kiemelt fizetés és egyedi cafeteria rendszer
- szuper csapat, szoros kapcsolat a kreatív és egyéb specialista divíziókkal
- rugalmas munkarend
- vadonatúj iroda Buda kellős közepén, home office-szal kombinálva

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok