hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Medior Account managert keresünk social média projektekhez!

Marketing / Média > Értékesítés, account

Szakértelem, empátia és kedvesség. Gyere hozzánk accountnak! Jó itt.
favourite
Cégnév
Kraftwork, a reklámmanufaktúra
Elvárások
Legalább 3 éves reklámügynökségi account tapasztalat
- digitális kommunikációs platformok, kiemelten a social media ismerete
- kreatív stratégiai látásmód
- proaktivitás
Amit ajánlunk
- inspiráló, izgalmas márkák (Pöttyös, TopJoy, Milli, Apenta, Tuborg és még sok pazar)
- stratégiai feladatok, szakmai támogatás
- rugalmasság: te döntöd el, honnan dolgozol: otthonról vagy a menő budai irodából
- bizalom, támogató csapat
És persze #agencylife #bestteamever #ilovemyjob
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok