hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Brand Manager

Marketing / Média > Termék manager

Az E.ON magyarországi márkájának folyamatos építéséhez releváns tapasztalattal rendelkező márkaszakértőt keresünk 2 éves határozott időtartamra.
favourite
Cégnév
E.ON
Elvárások
Ebben a pozícióban csak akkor vagy sikeres, ha:

• Egyetemi/főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezel
• Angol nyelvtudásod aktív, tárgyalóképes
• Legalább 5 év, márkaszakértőként szerzett tapasztalatod van
• Üzleti szemlélettel rendelkezel
• Fellépésed magabiztos
• Kreatív és megoldásorientált vagy
• Komplexen gondolkozol és csapatjátékos vagy
• Jól beszélsz és meggyőzően prezentálsz
• Rugalmas vagy és kiválóan kezeled a sokszínűséget
Amit ajánlunk
• Egy erős nemzetközi brand építésén dolgozol
• Magyarországi piacvezető cég
• Kompetitív, dinamikus szakmai környezet
• Értékteremtő feladatok
• Éves bónusz, akár 3 havi fizetés
• Cafeteria
• 30+6 nap szabadság
• Magánegészségügyi orvosi szolgáltatások
• Váci úti modern irodaház
Feladatok
• E.ON SE (nemzetközi) márkamanagement és adaptáció
• Márka KPI management
• Márkastratégia kialakítása, stratégia alapján márkapozicionálás
• Márkaimplementációs programok és márkakampányok tervezése
• Közösségi márkaépítés
• E.ON SE releváns szakterületével kapcsolattartás, riporting
• Márkaismertség gondozása és mérése
• Vállalati reputáció erősítése
• Üzleti kommunikáció és NPS támogatása márkán keresztül
• Pénzügyi erőforrások optimális felhasználása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok