hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

PRODUKCIÓS MUNKATÁRS

Marketing / Média > Produkciós munkák

Téged keresünk, ha van tapasztalatod videós tartalmak összeállításában, valamint a rendezvények technikai előkészítésében is jártas vagy.
favourite
Cégnév
Antall József Tudásközpont
Elvárások
• 1-3 év szakmai tapasztalat
• Premiere Pro videószerkesztő program magas színtű ismerete (további program ismerete előny)
• magas szintű számítógépes és technikai ismeretek
• referenciamunka (showreel)
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• gyors és precíz munkavégzés, projekt alapú hozzáállás
• szervezőkészség, terhelhetőség
• önállóság és egyszerre több feladat ellátása
• csapatmunkában való jártasság
Amit ajánlunk
• versenyképes fizetés
• heti 40 órás munkaidő
• határozatlan idejű munkaviszony
• szakmai fejlődési lehetőségek
• széles kapcsolati háló
• fiatal, energikus csapat egy folyamatosan fejlődő intézeten belül
Feladatok
• videófelvételek készítése (promóció, rendezvény, oktató anyagok) a Marketing területtel együttműködve
• felvett videó anyagokon utómunka végzése (szerkesztés, vágás, effektezés)
• hangrögzítési és hangvágási feladatok elvégzése
• részvétel a forgatás előkészítésében
• rendezvényszervező támogatása az AJTK által szervezett online események technikai megvalósításában
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok