hirdetés

Experiential & Activation Account Director

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Aktivációs osztályunkra keressük a területen jártas, lelkes Account Directorunkat!
favourite
Elvárások
• minimum 6 év reklámügynökségi / marketingkommunikációs tapasztalat
• projektmenedzsmentben szerzett több éves gyakorlat
• csapatvezetői tapasztalat
• felsőfokú gazdasági végzettség (marketing / kommunikáció szakirány előnyt jelent)
• tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
• naprakész tudás és tapasztalat élménymarketing valamint aktivációs projektek stratégiájának kialakításában és menedzselésében
Amit ajánlunk
• nemzetközileg elismert reklámügynökségi háttér
• klassz, szakmailag tapasztalt, motivált csapat
• versenyképes juttatási csomag
• kellemes irodai munkakörnyezet (kutyusoknak is), home office
Feladatok
• aktivációs csapat munkájának vezetése és képviselete
• ügyfélportfólió
• aktív és konstruktív partneri / stratégiai viszony kialakítása illetve ápolása ügyfeleinkkel, agilis vezetés
• új üzleti lehetőségek felkutatása
• az ügynökség stratégiájának hiteles képviselete, a reklámügynökségen belül alkalmazott szakmai eszközök és módszertanok elsajátítása
• élménymarketing és aktivációs stratégiák felépítése, prezentálása
• az aktivációs csapat munkájához kapcsolódó pénzügyi tervek elkészítése
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok