hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

SENIOR ACCOUNT MANAGER kollégát keresünk

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Hipnózis 2019 - Év Ügynöksége bővíti csapatát. Ha imádod a reklámfilmeket, forgatásokat, gyere hozzánk és foglalkozz azzal, ami egyben a szenvedélyed.
favourite
Elvárások
- Legalább 4 éves ügynökségi ATL és BTL tapasztalat account munkakörben
- Remek kommunikációs készség
- Kiemelkedő ügyfélkezelés
- Erős projektmenedzsment
- Önállóság, stratégiai gondolkodás, problémamegoldó képesség
- Kreativitás, önálló vélemény, amit meg is tudsz védeni
- Produkciós és digitális ismeretek
- Felsőfokú végzettség
Amit ajánlunk
- A szektorban versenyképes fizetés
- Nagy nemzetközi ügyfél
- Barátságos és összetartó csapat, vidám hangulat, bámulatos budai panoráma
- Kutyabarát munkahely
Feladatok
- Meglévő ügyfelek és projektek kiszolgálása, kapcsolattartás, ajánlatok készítése, elszámolások koordinációja
- ATL kampányok tervezése, lebonyolítása, TV és rádió gyártások szervezése (filmek gyártása az ötlettől a leadásig)
- POS megjelenések, egyedi fotózások szervezése, lebonyolítása, koordinációja
- Promóciók szervezése, lebonyolítása, website készítések koordinálása, karbantartása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok