hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Az Insomnia PR Account Manager-t keres

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

3-5 év ügynökségi vagy vállalati oldali tapasztalattal keresünk PR Account Manager-t változatos projektekre.
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
• Projektkoordináció
• Kapcsolattartás ügyfelekkel
• Tartalomgyártás
• Kapcsolattartás a médiával
Elvárás:
• 3-5 év ügynökségi vagy ügyféloldali tapasztalat
• Erős angol nyelvtudás
• Social Media tapasztalat
• Érdeklődés ICT és innovációs projektek iránt
• Stratégiai gondolkodás
Határozott előnyt jelent:
• Ha jó fej vagy, kreatív és kitartó
Amit kínálunk:
• Fiatalos, vidám csapat
• Fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés
• Nemzetközi projektekben való tapasztalatszerzés
• Belvárosi iroda
• Versenyképes bérezés
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok