hirdetés

social media & marketing manager

Marketing / Média > Marketing manager

Gyorsan növekvő, magyarországi központú nemzetközi szórakoztatóipari franchise keres social media & marketing managert.
favourite
Teljes szöveg
Főbb feladatok, munkák:
-Külföldi szabadulószobák online és offine marketing stratégiájának kidolgozásában való aktív részvétel és annak megvalósítása
-Franchise üzletekkel való kapcsolattartás
-Social media: webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése, frissítése
-Online hirdetési platformok kezelése
-Hírlevelek, tartalmak szerkesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Releváns felsőfokú végzettség és 1-3 éves szakmai tapasztalat marketing/online területen
-Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
-Google, Facebook, PPC, content marketing és egyéb social media csatornák magasfokú ismerete
-Kreativitás, és jó kommunikációs készség
-Precíz, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-szórakoztatóiparban vagy turizmusban szerzett tapasztalat
-újságírói kapcsolatok
-PR ismeretek
-német nyelvtudás

Amit kínálunk:
-Dunai panorámás belvárosi iroda a Jászai Mari téren
-Versenyképes fizetés
-Fiatalos, rugalmas csapat és cégvezetés
-Külföldi projektek, utazások

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok