hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior Copywriter lehetsz a Friendly™-ben!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Koncepciózus, lelkes, lendületes és tapasztalt betűbűvölőt keresünk. Ha úgy érzed, hogy minden feltételnek megfelelsz, akkor jelentkezz!
favourite
Cégnév
Friendly™ Creative Innovation Space
Elvárások
• pontosság, precízitás és önállóság
• szeretsz csapatban is dolgozni
• minőségi munkát adsz ki a kezedből
• min. 3 éve szövegíróként dolgozol és van reklámügynökségi tapasztalatod
• proaktív vagy, folyton keresed az új megoldásokat
• tudod, mi a különbség a reklám és a tartalom között
• nyitott szemmel és szívvel jársz a világban
• hosszútávra tervezel
• kiválóan kommunikálsz angolul szóban és írásban
Amit ajánlunk
• stabil helyet egy dinamikusan fejlődő digitális fókuszú, kreatív ügynökségben
• loft irodai munkakörnyezetet
• fiatal, jó hangulatú csapatot
• fejlődési lehetőséget, képzéseken és konferenciákon való részvételt
• innovatív szemléletet, modern munkaeszközöket
• versenyképes tudást, tapasztalatot és fizetést
Feladatok
• kampánykoncepciók tervezése
• online reklámfilmek és mozgóképes tartalmak tervezése
• narrációk, voice overek felvétele
• közösségi médiás tartalmak tervezése és gyártása
Előny
• ha szeretsz és tudsz is prezentálni
• ha a munkád kicsit a hobbid is
• ha szeretsz vitorlázni, bringázni, futni
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok