hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Social Media Manager

Marketing / Média > Egyéb

Élsportolókkal kapcsolatos közösségi média tartalom-stratégia kialakítása, tartalom készítése vagy készítés irányítása.
favourite
Elvárások
2-3 év ügynökségi tapasztalat: social media tartalom stratégia kialakításában és social media menedzsmentben
Gyors probléma kezelés
Közvetlen személyiség, nyitott gondolkodás
Képesség és igény a fejlődésre
Rugalmas életvitel
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Rugalmas és változatos munkakör
Olimpikonokkal és Olimpiai bajnokokkal való közvetlen szoros együttműködés
Fiatalos, dinamikus csapat

Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés