hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Zenei szerkesztő

Marketing / Média > TV, rádió, kábel szerkesztés

ZENEI SZERKESZTŐT keresünk új magyarországi rádiós formátumhoz
favourite
Cégnév
Radio Max
Elvárások
•Szenvedélye a zene és ezt szeretné professzionális környezetben bizonyítani?
•Van szakmai tapasztalata egy rádióadó (zenei) szerkesztőségében és esetleg a „műsorvezetés” területén is?
•Beszél magyarul és németül vagy angolul,ismeri Magyarországot,a magyar embereket,kultúrát és életstílust?
•A technikai szakértelem mellett az alapos számítástechnikai ismeretek (audio-vágóprogramok,MS Office stb.) is rendelkezik?
Amit ajánlunk
•modern,impozáns munkahely Bécs központi részén
•alapos betanulási és képzési időszak
•kellemes,pozitív,barátságos munkahelyi légkör egy elhivatott csapatban
Feladatok
•részvétel egy magyar POS zenei program felépítésében és fejlesztésében
•zenei szerkesztői munka és a célcsoport számára releváns témák feldolgozása
•naprakész lejátszási listák összeállítása,beleértve a zeneszámok keresését a programirányelvek szerint
•munka a „Musicmaster” zenetervező szoftverrel
•folyamatos foglalkozás a hazai és nemzetközi rádiós és zenei piaccal
•lejátszási listák összeállítása különleges alkalmakra és eseményekre
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Munkaidő: 38,5 óra/hét
Munkavégzés helye: Bécs
Munkakezdés: 2020.június 1.
Teljes szöveg
A RADIO MAX Ausztriában piacvezető a POS-rádiók szegmensében,a REWE International AG vállalata.Bécsi médiaházunkból 10 országba sugárzunk,naponta 10 millió hallgatónk van.
Felkeltettük érdeklődését?
Csak a hiánytalanul benyújtott dokumentumokat dolgozzuk fel.
Jelentkezési határidő: 2020.05.15
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb
munkavégzés helye Munkavégzés helye Külföld