hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

MEMBERS

Asszisztencia > Asszisztens egyéb

Ha szeretnéd tanácsadóként segíteni a szabadúszókat, csatlakozz a Smart Coop csapatához!
favourite
Cégnév
Smart Hungary
Amit ajánlunk
- izgalmas feladatok
- versenyképes fizetés
- könnyen megközelíthető, belvárosi iroda
- kávé, tea, pingpongasztal
Feladatok
- személyes találkozók lebonyolítása
- személyreszabott tanácsadás és follow-up
- a készülő projektek adminisztratív előkészítése és támogatása
- szakmai együttműködések szervezése és menedzselése
- angol és magyar nyelvű prezentációk tartása
- új szolgálatások kidolgozása
- rendezvények és workshopok szervezése
Előny
- ügyfélszolgálati és/vagy
- kreatív szektorban szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Bővebb információért és jelentkezésért látogass el oldalunkra: https://smarthu.org/munkatarsat-keresunk/
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok