hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Automation marketing manager

Marketing / Média > Egyéb

Keressük e-commerce csapatunk legújabb oszlopos tagját!
favourite
Cégnév
BioTech USA Kft.
Teljes szöveg
Ha szívesen részt vennél hazai és nemzetközi automation kampányok tervezésében és kivitelezésében szorosan együttműködve egy nagyon vidám content és PPC csapattal és van legalább egy éves releváns tapasztalatod akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!

Milyen főbb feladatok várnak rád:
• Kampányok beállítása és azok nyomom követése
• Riportok elkészítése
• Automation kampányok tervezése
• Nemzetközi webshopok email kommunikációja
• Kutatások és döntés támogató anyagok elkészítése
• Társosztályokkal való egyeztetés
• Briefek írása
Bővebb információért és jelentkezésért látogass el Karrieroldalunkra:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok