hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Key Account Manager (Budapest)

Értékesítés > Értékesítési manager

Olyan vállalkozó partnert keresünk, aki legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezik az értékesítés területén és szívesen dolgozik kiadóvállalatunknak.
favourite
Cégnév
HVG Kiadó Zrt.
Elvárások
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
- Együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
- Sikerorientáltság, értékesítés- és ügyfélközpontú gondolkodásmód
- Önállóság, megbízhatóság, pontosság, kreativitás
- Affinitás az új digitális hirdetési trendek és a digitális technológiák iránt
- Gyors tanulási készség
Amit ajánlunk
- Teljesítményarányos vállalkozói díj
- Felelősségteljes, önálló, dinamikus feladatok
- Tanulási, fejlődési lehetőségek
Feladatok
- Hirdetések és HR szolgáltatások értékesítése
- Sales prezentációk tartása
- Részvétel az árképzésben és csomagajánlatok kiadásában
Előny
- Angol nyelv kommunikációképes ismerete
- Állásportál hirdetések terén szerzett tapasztalat
Jelige: "key account"
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok