hirdetés

Digital Development Manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

A Nielsen Közönségmérés belvárosi irodájába Digitális Fejlesztési Menedzsert keres. Határozott idejű, teljes munkaidős munkakör
favourite
Elvárások
● minimum 5 év médiaügynökségi vagy tévétársaságnál szerzett tapasztalat
● tárgyalási, értékesítési tapaszatalat
● televíziós nézettségi alapfogalmak, nézettségelemző szoftverek magas szintű ismerete és használata
● magabiztos MS Office ismeretek
● jó kommunikációs készség
● analitikus gondolkodásmód, jó elemző és problémamegoldó készség, precizitás
● magabiztos angol nyelvtudás
Feladatok
● digitális megoldások értékesítése az ügyfelek számára
● ügyfeleink magas szintű szakmai támogatása a Televíziós Nézettségi Adatok és Digitális Kampányok elemzésében
● nézettség és kampányelemző szoftverek értékesítése és betanítása
● értékesítési tárgyalások lebonyolítása
● új termékek piaci bevezetése és értékesítése
Előny
● televíziós/digitális (vásárlás, elemzés, értékeítés) szerzett tapasztalat
● ügyfél/account manageri tapasztalat média iparágban
● digitális kampánymérésben jártasság
● adatvizualizációs szoftverek ismerete
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok