hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Új Influencer Projektmenedzserünk keressük

Marketing / Média > Marketing manager

Csatlakozz a Star Network csapatához. Ha érdekel az influencerek világa és ügyfélkezelési tapasztalattal is rendelkezel, jelentkezz hozzánk!
favourite
Cégnév
Star Network influencer ügynökség
Feladatok
-Ügyfél által küldött brief alapján influencer marketing kampányok kidolgozása és lebonyolítása
-Influencerekkel és ügyféllel való egyeztetés és kampánymenedzsment
-Kreatív koncepciók kitalálása és az értékesítő kollégák segítése
-Kampányelemzés és riportálási feladatok
-Konferenciákon való részvétel, nyitottság esetén előadások tartása
Előny
-A hazai médiapiac és online marketing nagyfokú ismerete
-Reklám- vagy médiaügynökségnél szerzett account tapasztalat
-Multinacionális ügyfelek ismerete
-Te magad is influencer vagy
További részletek a starnetwork.hu oldalon!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok