hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior Event Manager

Marketing / Média > Rendezvényszervezés

Téged keresünk, ha motivált, ambiciózus vagy és szereted a szakmai kihívásokat és komolyan szeretnél ezen a területen dolgozni hosszú távon.
favourite
Elvárások
- legalább 3-5 éves tapasztalat rendezvényszervezés és project management területen
- precíz, alapos, szereted az adminisztrációt is
- a hosszabb munkavégzés, pörgős munkanapok nem rémítenek meg,
- jól kommunikálsz magyarul és angolul is (mind szóban, mind írásban) házon belül és az ügyfelekkel, alvállalkozókkal is
- jól tudsz prezentációkat készíteni és előadni
Amit ajánlunk
- versenyképes fizetés
- kellemes munkakörülmények, fiatalos csapat
- változatos, izgalmas projectek
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
Rendezvényszervezés