hirdetés

JUNIOR GRAFIKUS

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Téged keresünk III. kerületi székhelyünkre, ha már szereztél 1-2 éves tapasztalatot grafikai területen és bátran szembenézel a szakmai kihívásokkal!
favourite
Cégnév
Heavy Tools
Elvárások
Munkavégzésedhez szükséges, hogy magas szinten ismerd a Photoshop, Illustrator, Indesign programokat

Amit ajánlunk
Egy dinamikusan fejlődő fashion cégnél leszel csapattag, ahol számítunk a kreativitásodra és lelkesedésedre
Ha szeretnéd a szakterületeden képezni magad, mi támogatni fogunk ebben
Feladatok
Céges marketing anyagok készítése brief alapján
Online és offline anyagok tervezése
Mutációk, nyomdai anyagok elkészítése
Tárgy: Junior grafikus
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok