hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

UX Dedsigner

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Az Autsoft az ország egyik legnagyobb mobilfejlesztője. Bővülő Designer csapatunkba keresünk tapasztalt UX Designert.
favourite
Elvárások
• 3 év szakmai tapasztalat UX területen
• UX folyamatok alapos ismerete
• szakmai készségek: drótvázazás, prototipizálás, önálló kutatás, felhasználói tesztek elvégzése
Feladatok
• Digitális termékek felhasználói felületének tervezése
• Dokumentáció elkészítése
• Együttműködés a fejlesztőkkel és dizájnerekkel
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Előny
Fiatal, kreatív csapat. Jó hangulat. Folyamatos fejlődés. Változatos projektek.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok