hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Marketing koordinátor

Marketing / Média > Marketing asszisztens

Nemzetközi ingatlantanácsadó és üzemeltető cég MARKETING KOORDINÁTORT keres a Pólus, Europeum, City Marketek üzemeltetési csapatába!
favourite
Cégnév
CBRE Kft.
Elvárások
-1-3 év tapasztalat marketing, PR vagy rendezvényszervezés területen
-Egyetemi vagy főiskolai végzettség marketing, gazdálkodás vagy más hasonló szakon előnyt jelent
-MS Office, marketing szoftver és online alkalmazások kiváló ismerete: (CRM tools,Online analytics, Google Adwords stb.)
-Marketing alapszabályok, elvek ismerete
-Digitális marketingbeli tapasztalat, közösségi oldalak működésének alapos ismerete
-Multi-tasking képesség és határidők tartása
-Rendszerezett, ügyfél-orientált hozzáállás
-Piackutatáshoz szükséges technikák, adatbázisok ismerete
-Kiváló kommunikációs készségek
-Csapatjátékos, “can-do” attitűd
-Új rendszerek, folyamatok tanulására való készség és hajlandóság
Feladatok
-Marketing Menedzserrel való közvetlen és harmonikus munka: prezentációk, sales anyagok, eladási lapok tekintetében
-Hosszútávú marketing stratégia megtervezésében való részvétel, kiemelkedő kampányok tervezése nyomdai, online, közösségi és rendezvényi felületen
-Kapcsolattartás napi szinten alvállalkozókkal, grafikusokkal, rendezvényszervezőkkel
-Marketing adatbázisok karbantartása, frissítése
-Marketing projektek időbeli megtervezése, végrehajtása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Jelentkezéséhez kérjük mellékelje fényképpel ellátott önéletrajzát.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés